• Главная
  • Новости
  • Мир
  • "Будинок почав хитатись як від землетрусу": українка-свідок вибуху в Бейруті розповіла про свої враження
chesno.in.ua, 2020-08-05 10:08

"Будинок почав хитатись як від землетрусу": українка-свідок вибуху в Бейруті розповіла про свої враження

"Будинок почав хитатись як від землетрусу": українка-свідок вибуху в Бейруті розповіла про свої враження

Українка та студентка ліванського університету "Каслік" Ірина Карапата, яка перебувала за 5 кілометрів від місця події, розповіла нам, що відчула в момент вибуху та що відбувається у місті.

Про це пише hromadske.

Жінка каже, що спочатку увечері 4 серпня відчула перший вибух, який її насторожив.

"За хвилину будинок почав хитатись як від землетрусу і одразу пролунав другий, потужний вибух, який заглушив вуха, а далі паніка, посипались вікна у сусідів. Перша думка — атака Ізраїлю, одразу зник інтернет, зв’язок. Коли ми вибігли на вулицю, побачили клуби червоного диму зі сторони порту… Що саме вибухнуло поки що не відомо, відбувається розслідування, а ми чекаємо новин. Вибух був настільки потужним, що ударна хвиля вибила шибки, а подекуди й двері на відстані 5 км. Зрештою звук вибуху був чутний по всій території Лівану", - розповіла вона.

Вона додала, що одразу у новинах з’явилося кілька версій, що сталося. Люди тікали і старалися триматися на безпечній відстані від місця вибуху.

Источник: chesno.in.ua
Новости по теме:

взрывы Ливан
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть