Разумков зустрівся з представниками ФОПів, які другий день поспіль протестують
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков провів зустріч з представниками ФОПів, які вийшли на акції протесту, та пообіцяв доручити голові комітету з питань податкової, митної та фінансової політики найближчим часом розглянути їх питання, передає кореспондент УНН.
“В мене була коротка зустріч під час перерви з представниками Save ФОП, вони звертались до мене і до Верховної Ради України з проханням звернутись до комітету та дати доручення провести найближчим часом засідання і розглянути ряд питань, пов’язаних з врегулюванням тієї ситуації, яка сьогодні склалась. Сьогодні вийде офіційне доручення голови ВР до голови комітету з питань податкової, митної та фінансової політики найближчим часом за можливості розглянути це питання”, — сказав Разумков на засіданні ВР.
Зазначимо, рух #SaveФОП оголосив на сьогодні протест під Офісом Президента України, Верховною Радою України та Комітетом з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України.
Учасники виступають проти обмежень бізнесу та на захист мікропідприємництва і спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності в підтримку законопроєктів 3853-1, 3853-2 та 3993.
-
18.03.26 09:27
Генштаб: по состоянию на 18 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 282 570 солдатЗа прошедшие сутки ВСУ ликвидировали 1710 оккупантов. Уничтожено три танка, 11 бронемашин, 29 артиллерийских систем и 1189 дронов.
Читать далее > -
17.03.26 09:59
Генштаб: по состоянию на 17 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 280 860 солдатГенеральный штаб ВСУ отчитался о потерях противника по состоянию на 17 марта.
Читать далее > -
16.03.26 08:59
Генштаб: по состоянию на 16 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 279 930 солдатРоссийские захватчики понесли существенные потери на поле боя за минувшие сутки
Читать далее > -
15.03.26 09:04
Генштаб: по состоянию на 15 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 279 170 солдатРоссийские захватчики отметили существенные потери на поле боя за минувшие сутки.
Читать далее >
