В Україні розпочався сезон полуниці, яка вже з'явилася на ринках і в супермаркетах. Зараз можна купити, в основному полуницю, яка вирощена в теплицях. Вона дорожча за звичайну ґрунтову.
"Продавець на ринку Світлана каже, що одеська полуниця велика за розміром, але херсонська - солодша. Наразі ця полуниця на ринках теплична. Більший наплив чекають, коли в продаж надійде ґрунтова. Це відбудеться десь за два тижні", - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що зараз ціна на ринках від 100 до 160 гривень за кілограм. Якщо пошукати, то можна знайти й за 80. В супермаркетах ягоди є не всюди. З трьох столичних супермаркетів полуницю знайшли лише в одному. Там вона коштує 220 гривень за кілограм.
"Фермери кажуть: хоч багато ранньої полуниці вимерзло, але ягода ще буде.
"Проблем зі збутом полуниці в Україні немає. Попит на хорошу велику та смачну полуницю перевищує пропозицію. Але у зв'язку з карантином продати цього року може буде важче, тому що попит може зменшитись в рази. Ціна впаде тоді, коли буде масове збирання", - підкреслює видання.
-
09.06.22 13:03
Из-за блокирования россией украинских портов в десятках стран не хватит продуктовБлокирование российской федерацией украинских морских портов может вызвать физический недостаток продуктов питания в десятках стран мира и голод миллионов людей.
Читать далее > -
25.01.22 06:13
Украинцы покупают больше: за 2021 год оборот розничной торговли вырос более чем на 10%Физический объем оборота розничной торговли в Украине в декабре 2021 года вырос на 5,1% по сравнению с декабрем 2020 года. По сравнению с ноябрем зафиксирован рост на 19,3%.
Читать далее > -
13.01.22 17:01
Названы продукты, без которых организм быстро стареетДиетолог Анна Коновалова рассказала о продуктах, отказ от которых в зимний период неблагоприятно скажется на состоянии организма.
Читать далее > -
12.01.22 19:05
От хлеба до бензина: цены на 30 потребительских товаров в Украине будут отслеживать ежедневноКабинет министров принял распоряжение "О мерах по мониторингу и анализу цен и состояния товарных рынков". В перечень вошли 30 позиций, среди которых хлеб, масло, гречка, молоко, мясо, антибиотики, одноразовые маски, топливо.
Читать далее >