Вже зараз з приходом тепла в Україну можна знайти на прилавках магазинів і на ринках молоду картоплю. Молоду картоплю люблять багато, але лікарі попереджають, що така картопля корисна не для всіх, а деяким і зовсім протипоказана.
В першу чергу, в молодій картоплі може бути багато нітратів, так як її вирощують в прискореному темпі, щоб встигнути в сезон.
Найбільше небезпечної речовини в шкірці картоплі. Але одночасно саме шкірка містить максимальну кількість корисних речовин. Якщо ви впевнені у виробнику, а можливо самі виростили овоч на городі, то не зскрібайте шкірку занадто ретельно, а краще – готуйте прямо в ній.
А ось куплений на ринку овоч краще замочити в холодній воді на півгодини. Такий спосіб допоможе зменшити кількість шкідливих речовин на чверть.
Не рекомендується зловживати картоплею хворим з серйозними формами діабету, а також дітям, вагітним і годуючим жінкам.
-
22.10.26 09:30
Генштаб: по состоянию на 22 октября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 572 790 солдатПотери российских оккупантов по состоянию на утро вторника, 22 октября, достигли 1 572 790 убитыми и ранеными.
Читать далее > -
21.10.26 09:57
Генштаб: по состоянию на 21 октября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 570 540 солдатПотери российских оккупантов по состоянию на утро вторника, 21 октября, достигли 1 570 540 убитыми и ранеными.
Читать далее > -
20.10.26 09:27
Генштаб: по состоянию на 20 октября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 568 720 солдатРоссия продолжает нести серьезные потери на поле боя. За прошедшие сутки украинские военные уничтожили 1 560 вражеских военнослужащих.
Читать далее > -
19.10.26 09:25
Генштаб: по состоянию на 19 октября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 567 160 солдатПотери России в живой силе и технике на фронте в Украине продолжают неуклонно расти. За прошедшие сутки украинские защитники уничтожили еще 2 100 оккупантов.
Читать далее >
