Європейський союз засудив системні порушення прав людини в окупованому Криму. Росію закликали припинити практику утисків і арештів, зокрема, представників кримськотатарського народу.
Про це йдеться в заяві офіційного представника ЄС з питань зовнішньої політики.
В ЄС зазначили, що 7 липня сім чоловік, в основному кримські татари, були арештовані в окупованому Росією Криму за їх передбачувану політичну приналежність.
"Європейський союз не визнає застосування російського законодавства в Криму і місті Севастополі та очікує негайного звільнення всіх незаконно затриманих українців", - йдеться в заяві.
В ЄС також запевнили, що неухильно підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів.
-
23.02.22 22:29
Правительство одобрило стратегию развития крымскотатарского языка на 10 летКабинет министров Украины одобрил стратегию развития крымскотатарского языка на 2022-2032 годы и утвердил операционный план ее реализации
Читать далее > -
15.01.22 11:04
Ураган оставил без света тысячи крымчанВ оккупированном Крыму из-за ураганного ветра без электроэнергии осталось около 3200 абонентов.
Читать далее > -
19.09.21 02:29
В Крыму оштрафовали мать задержанного крымского татарина за протест под зданием ФСБ"Киевский районный суд Симферополя" оштрафовал Зарему Ахтемову - мать задержанного 3 сентября крымского татрина Асана Ахтемова
Читать далее > -
16.09.21 23:56
В Кабмине поддержали перевод алфавита крымскотатарского языка на латиницуВ Кабмине поддержали проект постановления об утверждении алфавита крымскотатарского языка на основе латинской графики
Читать далее >
