chesno.in.ua, 2022-01-14 16:18

У Байдена кажуть, що Росія шукає привід для вторгнення в Україну

У Байдена кажуть, що Росія шукає привід для вторгнення в Україну
Загроза російського військового вторгнення в Україну залишається «високою», і Путін може зробити це під будь-яким приводом або без нього, однак США та союзники готові до будь-якого розвитку подій.

Про це заявив у четвер під час брифінгу в Білому домі радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Безумовно, загроза військового вторгнення є високою», – зауважив Салліван.

Він підкреслив, що ніхто в адміністрації США не має жодних ілюзій стосовно можливості потенційної військової ескалації з боку Росії під будь-яким приводом.

За його словами, розвідувальна спільнота США обробляє інформацію, що Росія проводить роботу, щоб сфабрикувати привід для вторгнення, включаючи саботаж та інформаційні операції, звинувативши Україну в підготовці нападу на російські сили на сході України.

Водночас радник Байдена зазначив, що розвідка поки не має інформації про те, чи зробив Путін остаточне рішення щодо своїх подальших намірів на українському напрямі. За його словами, США, європейські союзники та партнери готові до багатьох можливих варіантів розвитку подій.

Салліван підкреслив, що американська сторона націлена продовжувати дипломатичні зусилля з метою посилення безпеки.

«Однак ми так само готові, якщо Росія обере інший шлях за будь-яким приводом чи без приводу, ми будемо готовими до цього», - зауважив радник Білого дому.

Характеризуючи останні перемовини з росіянами з боку США й НАТО, радник Байдена назвав їх «відвертими та прямими» та зазначив, що наразі поки що не досягнуто домовленості про їх продовження. У цьому зв’язку він зауважив, що Сполучені Штати спочатку проведуть консультації із союзниками в Європі.

При цьому він вкотре наголосив, що російській стороні було чітко роз’яснена ціна та наслідки, яку вони можуть отримати в разі подальших військових дій або дестабілізації в Україні.

Источник: chesno.in.ua
Новости по теме:

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть