
У Варшаві 19 листопада 2024 року о 12-00, у відділі Музея Незалежності Польщі -Галерея Брама Беланська, відбудеться урочисте відкриття виставки "Трибунал для Росії" https://wydarzenia.ngo.pl/468726-wystawa-trybunal-dla-rosji.html
На відкриття виставки окрім Посольства України у Польщі офіційно запрошені видатні польські політики, такі як Радослав Сікорський, Шимон Головня, Ханна Вроблевська та Адам Боднар.
На виставці представлені плакати українських художників, які мовою мистецтва розповідають про злочини, скоєні Росією проти українського народу, а також про необхідність створення міжнародного кримінального трибуналу для Росії.
Протягом століть Росія намагається закріпити свою владу на українській території шляхом політичного, економічного, національного та культурного гноблення, а також репресій проти української інтелігенції та дисидентів і вчинення масових злочинів проти українського народу. Всі ці дії мали на меті призвести до знищення держави та нації.
Виставка "Трибунал для Росії" покликана не лише підтримати Україну в її боротьбі за свободу і незалежність, а й привернути увагу громадськості до тривалої історії російської агресії проти України, яка фактично триває століттями, показати трагедію, яку щодня переживає український народ.
Вона також порушує низку важливих питань щодо необхідності консолідації міжнародних зусиль у засудженні тоталітаризму, захисті спільних цивілізаційних цінностей, демократії, фундаментальних прав і свобод людини.
Ця виставка також сприяє кращому розумінню історичного та сучасного контексту конфлікту, в основі якого лежить деструктивна політика Росії.
-
17.09.25 09:02
Генштаб: по состоянию на 17 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 097 450 солдатЗа 16 сентября Россия потеряла 1020 военных и 152 единицы техники. Общие боевые потери противника с 24.02.22 по 17.09.25 составили более миллиона личного состава.
Читать далее > -
16.09.25 10:00
Генштаб: по состоянию на 16 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 096 430 солдатЗа минувшие сутки с 15 на 16 сентября, российские захватчики потеряли на фронте 910 солдат и 105 единиц военной техники.
Читать далее > -
15.09.25 08:29
Генштаб: по состоянию на 15 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 095 520 солдатЗа последние сутки, с 14 на 15 сентября, россияне потерять на фронте еще 910 солдат. Также ВСУ уничтожили 35 артсистем и 84 единицы автотехники.
Читать далее > -
14.09.25 08:56
Генштаб: по состоянию на 14 сентября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 094 610 солдатГенеральный штаб обнародовал ориентировочные данные о потерях противника с начала полномасштабного вторжения.
Читать далее >