«Росії доведеться з нами розмовляти». Зеленський виступив з новим зверненням
Президент Володимир Зеленський заявив, що в перший день українцям вдалося зірвати плани Росії зі швидкого захоплення країни.
Про це він заявив у своєму зверненні.
За словами президента, на більшості напрямків ворога вдалося зупинити, там тривають бої. На думку Зеленського, атака продовжується з розрахунку, що українські сили будуть втомлені. «Але ми не втомлені», — підкреслив він.
Також Зеленський підкреслив, що Росії рано чи пізно доведеться говорити з Україною про те, як закінчити цю війну. «Росії доведеться рано чи пізно говорити з нами. Говорити про те, як закінчити бойові дії та зупинити це вторгнення. Що швидше ця розмова почнеться , то меншими будуть втрати самої Росії», — наполіг глава держави.
За його словами, росіяни, попри свої заяви, не розрізняють, у яких районах діяти, і завдають ударів як по військових, так і по цивільних.
-
22.02.22 14:03
Росія має намір визнати ОРДЛО у межах Донецької та Луганської областейРосія визнає псевдореспубліки "ЛДНР" у межах Донецької та Луганської областей України.
Читать далее > -
27.01.22 11:04
Експерт розповів про ризики для газопостачання в Україні у разі нападу РФУ разі руйнування газової інфраструктури України, постачання природним газом припиниться в той же момент.
Читать далее > -
19.01.22 14:49
У США побоюються, що Росія може розмістити свої ядерні сили у БілорусіУ США попереджають про загрозу постійного базування у Білорусі ядерних сил Росії
Читать далее > -
14.01.22 16:18
У Байдена кажуть, що Росія шукає привід для вторгнення в УкраїнуЗагроза російського військового вторгнення в Україну залишається «високою», і Путін може зробити це під будь-яким приводом або без нього, однак США та союзники готові до будь-якого розвитку подій.
Читать далее >