
Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.
Вартість бареля квітневої нафти Brent на 9:15 за Києвом становила $95,73 (-0,78%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $94,71 (-0,79%). Попередні торги зі стандартів завершилися на рівні $96,48 і $95,46 відповідно.
Як повідомило Міненерго США, видобуток нафти у Пермському басейні у січні перевищив 5 млн барелів на добу, побивши рекорд третій місяць поспіль.
"Головне, на чому фокусується ринок, це відносини РФ та України. Події у цій сфері будуть ключовими для подальшого спрямування ринку, і поки не з'явиться якоїсь ясності про те, як розвиватиметься ситуація, ринок продовжить закладати у ціни на нафту велику премію за ризик", - сказав Уоррен Паттерсон, який відповідає за стратегію на сировинних ринках в ING Groep NV у Сінгапурі.
Тим часом голова Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Фатіх Біроль закликав ОПЕК+, Організацію країн-експортерів нафти та союзних виробників скоротити розрив між словами та діями. За даними JP Morgan Global Equity Research, дефіцит видобутку ОПЕК+ та побоювання щодо виснаження резервних потужностей, ймовірно, обмежуватимуть ринок нафти, і ціни можуть досягти $125/бар. вже у II кварталі цього року.
-
23.03.22 17:03
Greenpeace закликає заборонити імпорт нафти з росіїМіжнародна неурядова природоохоронна організація Greenpeace закликає політиків заборонити імпорт нафти з росії на тлі її агресії проти України.
Читать далее > -
21.01.22 12:19
Нафта дешевшає на даних про збільшення запасів у СШАЦіни на нафту знизилися у п'ятницю, 21 січня, завдяки даним міністерства енергетики США про збільшення запасів у країні.
Читать далее > -
29.12.21 16:02
Нафта дорожчає на даних про зниження запасівЦіни на нафту підвищуються в середу, 29 грудня, за даними Американського інституту нафти (API) про зниження запасів.
Читать далее > -
28.09.20 17:00
Ціни на нафту знижуються через зростання числа випадків зараження коронавірусомЦіни на нафту в понеділок, 27 вересня, знижуються, оскільки зростання числа випадків коронавірусу підірвав надії на плавне відновлення попиту на паливо. При цьому основні марки нафти знаходяться на шляху до першого місячного падіння після тривалого підвищення.
Читать далее >